Nawigacja

Strona
Strona główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Kanał DM
Download
Discord LU-DM


Klan
Historia klanu
Ranking Aktywności
Byli członkowie
Galeria klanu
Filmiki =DS=
Klanówki
Baza klanowa

Byli klanowicze


Larry
eXe^
Genesis
Cement
Bezix
HARDKOR
TheMaychalPl
Fox
Xenon
Szachu
ermaccer
Punisher
Czaban
Gieni@
Touch[2015-2017]

Bastian
KingProloG
Roy_06
MexikanoS
Michcio
Sony
Kokosz
Santon
Luk4s0
Valdo
Szajkk
Scootermod
DanielBG
OrZel
Domin
Waluta
Seed1212
KarnyBanan
Green
Kunio (VCL)
Bania
Pav
Grove1992PL
Jackes10
Marcepan
Glaca
danielius34
RwwpL (VCL)
Adixxon
JarząbPL
Piterus
Vandi (VCL)
Keebot
MichaX
Kameleon
Touch
Ramona
JazureX

[2009-2010]

Ryba_PL
Garo18
Domin (VCL)
Zenti
Alva
Dartam (VCL)
KinG
Blade
Ajax
Poison
Pawlo007
BeatBoXer
Cisek
Kaczy
Vic (VCL)
Sharp (VCL)
Zombek
Chris16
Mejdi
Sebix
Roy_06
GripS
Ven
Kameleon
Luk4s0
RoOFi
PezeT
Scootermod
Psinek
Variatos
Mlody
Bronek
DK_PL
Venio
Vercetti
GOLEM (VCL)
Looozak
SaM
Ziomal
Kokosz
Jagaa
Dayman
2Pac_DMX
Rapike
Gorak
PaczQ (VCL)
Canun
VeTeRaN
Teo
GRAND
WACEK
Santon
Stryder
MexikanoS

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 78
Najnowszy Użytkownik: ~DarkMaster
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
*Bezix
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 857
Bonusy: 0
Kary: 0

2) *Cement (558 pkt.)
3) *Genesis (419 pkt.)
4) *ermaccer (350 pkt.)
5) ~rwwpl (328 pkt.)
6) *HARDKOR (291 pkt.)

Witamy

Witamy na pamiątkowej stronie Klanu Desert Storm =DS=

=DS=
Desert Storm
VC-MP & LU & SA-MP

24.10.2009 - 24.10.2010
24.01.2015 - 24.01.2017

Rekrutacja Zamknięta!

InfoPanel v.2.1
Ostatnio widziani
 *ermaccer 2 tygodnie
 *Cement14 tygodni
 *Genesis20 tygodni
 ~Piterus47 tygodni
 ~Domin52 tygodni
 *Larry82 tygodni
 *eXe^93 tygodni
 ~Kunio118 tygodni
Najnowsze posty
Pogadajmy!
[137 / 6218]
Usprawiedliwi...
[69 / 2700]
Buty na kołku
[0 / 603]
EURO2016 - Dy...
[8 / 965]
Podanie
[2 / 561]
VC-MP 0.3z R2
[0 / 804]
SA RALLY 2
[19 / 1918]
Śmieszne filmiki
[18 / 882]
Najciekawsze Tematy
Kosz na forum
[10588]
Pogadajmy!
[6218]
Download!
[3422]
SA RALLY
[2749]
Usprawiedliwi...
[2700]
Screeny z VCMP
[2095]
Wzór rekrutacji
[1951]
SA RALLY 2
[1918]
Ostatnie, pożegnalne Spotkanie Klanowe #19 w VC-MP, zamknięcie klanu.
Dodane przez Larry dnia January 24 2017 21:56:18
VC-MPWitam serdecznie wszystkich, dzisiaj odbyło się ostatnie, otwarte, pożegnalne Spotkanie Klanowe #19 w dywizji VC-MP, na którym zjawili się: Larry, Cement, Xenon, TheMaychalPl, ermaccer, JazureX, Fox oraz gościnnie: Piterus, Kunio, JarzabPL, Thomas, Waluta, Seed1212, eXe^, PunkNoodle, Halchter, Tro, GreniX, SpitFire, jUan*, d2!Q'. Myślę, że nikogo nie zapomniałem.

Na początku SK zebraliśmy się w Bazie Klanowej i tam została wykonana grupowa fotka i potem z pod Bazy Klanowej odbył się wyścig Faggio do Bramy prowadzącej do Yachtu w Ocean Beach i tutaj na podium byli: 1. Waluta, 2. Seed1212, 3. Xenon. Następnie stamtąd odbył się kolejny wyścig PCJ do Stoczni i tutaj na podium utrzymali się z kolei: 1. Cement, 2. eXe^, 3. Waluta. Następnie z Doków odbył się trzeci wyścig Infernusem do Stadionu w Downtown i na podium byli: 1. Kunio, 2. Fox, 3. Cement. Potem na budynku nie daleko od Stadionu odbyło się SUMO samochodem Sandking, którego zwycięzcą został: Fox. Zaś potem odbyło się TDM w Centrum Handlowym i na jego terenie, między Spanish Lady #3 [Waluta, Halchter, ermaccer, PunkNoodle, JazureX, Kunio, Seed1212], a Cool Guy #1 [Larry, Xenon, Cement, eXe^, Piterus, JarzabPL, Fox]. Tutaj rozgrywka odbywała się na luźno, między czasie w obu drużynach były zmiany graczy, jedni wychodzili, dołączali inni, podałem składy początkowe. Te same składy i zasady były potem w rozgrywce na Granaty, czyli między Church Lady, a Club Lady #1. Po tym wszystkim już wszyscy przenieśliśmy się na arenę /stubby, by się coś ponapierdalać na śmierć i życie. Potem była kolejna arena, a mianowicie /m60, też się i tutaj krew lała strumieniami. Potem odbył się wyścig samochodem Admiral z Studia Filmowego do Wojska i tutaj miejsca były takie: 1. Cement, 2. Kunio, 3. Fox. Na sam koniec postanowiłem zrobić REJS, ale z powodu dużej ilości graczy i w sumie 0.4 uniemożliwiło jego wykonanie, a więc została wykonana ostatnia fotka i na tym zakończyłem ostatnie otwarte, pożegnalne Spotkanie Klanowe #19 w dywizji VC-MP. Wszystko trwało 1,5 godziny, bawiliśmy się dobrze, choć chwilami zamieszanie było, ale ogólnie było git, mam nadzieję, że się wszystkim podobało. Dziękuję wszystkim za przybycie i stoczenie gry.

Drodzy Państwo przyszedł ten dzień, ta godzina i jak już wszystko było wiadome z wcześniejszymi ustaleniami, z dniem dzisiejszym Klan Desert Storm =DS= oficjalnie zamykam. Zezwalam na granie na serwerach VC-MP, LU oraz SA-MP z tagiem =DS= Honorowym członkom, jeśli by ktoś z tych osób chciał. Dodatkowo na stronie forum zostało otwarte dla wszystkich, wszystkie tematy itd. Pisanie na stronie zostanie wyłączone 26 Stycznia 2017 w godzinach wieczornych, będzie tylko włączone pisanie w ShoutBoxie. Strona została odpowiednio przygotowana, jako pamiątka dla wszystkich. Życzę wszystkim przede wszystkim zdrowia, sukcesów w życiu prywatnym i czego sobie tam życzycie.

Żegnajcie ;(Witam Was serdecznie! Postanowiłem dorzucić parę słów do tego wzruszającego newsa.

Nie da się ukryć, że bywało ze mną różnie w społeczności klanu. Miałem swoje wzloty i upadki, jak każdy zresztą. Kiedy zostałem przyjęty do =DS= dnia 2 czerwca 2015 roku o godzinie 21:32 poprzez uroczyste potwierdzenie mojego podania przez Larrego, nie sądziłem, że usiedzę tu (w klanie) tyle czasu i wszystko tak się potoczy. Zostałem zaciągnięty w te szeregii w sumie jako "świeżak, noob & łatwy frag". Faktem jest, że na początku nawet nie chciałem tu dołączać. Grając na ś.p. LU-DM właśnie jako nowa osoba w społeczności, bycie klanowiczem wydawało mi się niczym innym jak zwyczajnym noszeniem tagu przed nickiem. Szybko jednak zrozumiałem, że wcale tak nie jest. Po jakimś czasie ta więź z klanem nasiliła się do niewyobrażalnego stopnia. Był w mojej karierze taki okres, kiedy byłem od =DS= uzależniony: przebywałem na stronie 24/7, czytałem newsy po raz dziesiąty, a prawdopodobieństwo nie uczestniczenia w Spotkaniu Klanowym było dla mnie największym problemem w życiu. Te czasy minęły bezpowrotnie, lecz ta więź jest wciąż na tyle duża, że rozstanie z klanem będzie dla mnie niezwykle gorzkim przeżyciem.

Po tym wszystkim, co się tu wydarzyło: pozytywnego, negatywnego, neutralnego, nienaturalnego, łatwo zauważyć jak dużą możliwość dał mi klan do rozwijania się w różnych społecznościach multiplayerowych. Gdyby nie przywiązanie do =DS= możliwe, że nie grałbym teraz w VC:MP. To właśnie z powodu klanu zacząłem tam grać i go poznawać. Prawdopodobne, że gdyby nie =DS= skończyłbym teraz na bruku jeżeli chodzi o miejsce do gry, po zamknięciu LU-DM. Dzięki ciekawości związanej właśnie z klanem nie muszę się martwić tym kłopotem. Być może dla większości z Was zamknięcie klanu będzie równoznaczne z końcem kariery w VC:MP, lecz dla mnie to dopiero początek, a =DS= otworzył mi drogę na dalszy rozwój.

Tera czas na trochę filozofii. "Wszystko co dobre, szybko się kończy", jak to ktoś mądry powiedział. Nie zgadza się to z projektem "Reaktywacja =DS=", bowiem nasza wspólna przygoda rozpoczęła się w 2015 i trwała przez równe 2 lata, co jest faktem niezwykle oszałamiającym patrząc na różne aspekty. Na koniec, koniec jednoczesny dla mojej wypowiedzi, jak również dla naszej wspólnej więzi w tym klanie, chciałbym wszystkim Wam serdecznie podziękować za grę oraz za to co poszczególni delikwenci wnieśli do klanu. Było śmiesznie, czasem było niewesoło, lecz negatywne uczucia zawsze szybko przemijały. Życzę wszystkim, aby dobrze Wam się powodziło, abyście zawsze byli weseli, a jeżeli kiedyś natkniecie się na skrót "ds", życzę Wam żebyście przypomnieli sobie o Desert Storm... Pozdrawiam!

//Cement
Ostatnie Spotkanie Klanowe #16 w dywizji SA-MP! || Filmik :D
Dodane przez Larry dnia January 06 2017 21:54:46
SA-MPWitam wszystkich w ten wieczorny, długi weekend stycznia i w dodatku mroźny. Dziś odbyło się ostatnie SK w dywizji SA-MP, na którym zjawili się: Larry, Cement, Xenon, Fox, TheMaychalPl, Szachu, JazureX, w tym częściowo: HARDKOR oraz gościnnie: eXe^ i Genesis.

Na początku postanowiłem zrobić fotkę w prowincji Angel Pine i z tamtej miejscowości odbył się wyścig Sanchezem na sam szczyt Góry Chiliad i na podium utrzymali się: Fox, eXe^, TheMaychalPl. Z kolei potem przenieśliśmy się na Lotnisko w Las Venturas, gdzie wykonaliśmy wyścig samolotami Rustler do Willi Toreno i tutaj miejsca zajęli: Szachu, Fox, TheMaychalPl. Następnie odbył się kolejny wyścig samochodami Baggage z pod Parku obok obserwatorium do Willi Madddogga i tutaj na podium byli: Fox, Szachu, eXe^. Potem postanowiłem, że przeniesiemy się na arenę /mini by się napierdalać, ile wlezie. Zaś potem odbył się Pościg, gdzie Uciekinierem był Fox, a reszta, czyli Policja z Los Santos miała za zadanie schwytanie go i zabicie. Fox startował z Glen Parku, a Policja z komisariatu, a gdy Policja nie mogła go dopaść to ułatwiłem zadanie i Fox uciekał Faggio, a nie jak wcześniej Infernusem. Finałem tego pościgu było to, że Fox sam się zabił, wpierdalając się w kogoś w auto i tym samym Policja wygrała. Następnie odbył się REJS z Portu w Los Santos, do Tamy, gdzie na miejscu została wykonana fotka. Po REJSIE odbył się LOT z Lotniska w San Fierro, gdzie pilotem był Fox i samolot rozbił się w San Fierro na budynku Jizz'iego xD. Następnie został wykonany wyścig z pod bagna z lasu na wsi do Kasyna Caligulli w Las Venturas i tutaj miejsca były takie: Fox, JazureX, eXe^. Na sam koniec przenieśliśmy się na arenę /rzeź, potem końcowa fotka w Bazie Klanowej na zewnątrz i wewnątrz budynku(jak na początku otwarcia dywizji).

Na tym wszystkim zakończyłem SK, trwające 1,5 godziny, które też było ostatnim SK w dywizji SA-MP, na którym jak zawsze dobrze się bawiliśmy, była atmosfera jak zawsze, było elegancko. Dziękuję wszystkim za przybycie i stoczenie dobrej gry. Zapraszam na SK pożegnalne w dywizji VC-MP. Pozdrawiam!Tutaj przedstawiam Wam filmik z całego SK, który został nagrany przez Xenona. Filmik powstał z jego własnej inicjatywy. Dzięki za dobre chęci. ;D

Grudniowe ORĘDZIE
Dodane przez Larry dnia December 30 2016 09:15:55
KlanWitam szanownych Państwa w ten przedostatni dzień tego roku. Dziś jest ten dzień, w którym zostanie zakomunikowanych wiele spraw klanowych. Zapraszam do czytania.

Na sam początek chciałem wszystkim ogłosić, że z dniem 24 Stycznia 2017 roku, w godzinach wieczornych, Klan Desert Storm =DS= w VC-MP i SA-MP, zostanie oficjalnie zamknięty. Stanie się to w Drugą Rocznicę Reaktywacji i na ten dzień odbędzie się ostatnie, tym razem publiczne, pożegnalne Spotkanie Klanowe #19 w dywizji VC-MP o godzinie 19:00 na serwerze VC-DM, które poprowadzę osobiście w asyście z Piterusem. Postanowiłem też, że 6 Stycznia o godzinie 19:00, chcę też spotkać się z członkami klanu w dywizji SA-MP, gdzie to Spotkanie Klanowe #16 też poprowadzę osobiście, mogą też wbić osoby z poza klanu. Nie mam czasu na weekendach, co można było odczuć na bodajże trzech SK, moją absencją na SK, za co przepraszam, ale nie zrobiłem tego specjalnie, jak to niektórzy mogli pomyśleć. Zapraszam wszystkich na SK w VC-MP i na SK w SA-MP.

Decyzja o zamknięciu klanu została już podjęta we wrześniu, gdzie po rozmowach z urzędującymi jeszcze w klanie eXe^ i Genesisem, stwierdziliśmy dużo faktów, że się źle dzieje w klanie, zamknięcie dywizji LU, brak nowych graczy w klanie, nieopłacalnym rozwijaniu serwerów klanowych, oraz w mniejszym stopniu nie interesowaniem się wszelkimi inicjatywami klanowymi, członków tego klanu. Założyliśmy, że lepiej w klanie już nie będzie, a będzie tylko gorzej, a na siłe nie ma co ciągnąć tego klanu, czy też żyć w podziemiu, jak MORO, gdzie nie wiadomo, czy klan zamknięty, czy otwarty(1 członek? Śmiech na Sali). My stawiamy sprawę taką, że do końca działamy, jak trzeba, organizując SK, jesteśmy aktywni na stronie i czasem na serwerach grupy LU-DM. Jeśli nikt nie odejdzie z własnej woli przez liczmy te 3 tygodnie do zamknięcia, to stan członków klanu będzie liczył 9 osób, ponieważ HARDKORA i JazureXa nie będę wyrzucał, bo to sensu miało nie będzie, a zagrożeni byli, bo chciałem by na koniec coś tknęło w ich aktywności. Po zamknięciu wszyscy, prócz JazureXa zostaną mianowani Honorowymi członkami klanu, po zamknięciu strona klanowa zostaje i wszystko co jest na niej, galeria klanowa na Google i filmiki na DM, gdyby wszystko kiedyś przepadło, to ja wszystko mam na dysku. VPS klanowy wykupiony przez eXe^ wygaśnie gdzieś na początku Lutego. Strona zostanie odpowiednio przygotowana, jako pamiątka dla wszystkich. Z dniem dzisiejszym rekrutację do klanu zamykam.

Chciałbym teraz o każdym z osobna napisać po parę zdań:

Cement – jako VCL spisałeś się na medal, ściągnięcie Cie do klanu do dywizji LU przeze mnie i potem po roku czasu mianowanie Cie VCL, było strzałem w dziesiątkę. Na początku miałeś swoje odchyły, zagrania ale potem się uspokoiłeś i wszystko było git. Spisałeś się na klanówce z [TLB], ogólnie sprawdziłeś się i to czego się nauczyłeś w tym klanie zostanie Ci na zawsze. Dziękuję Ci za wkład za rzecz klanu i to co dla tego klanu zrobiłeś. Dzięki.

HARDKOR – pare razy groziło Ci wywalenie z klanu, ale jakoś zawsze Ci się udało przetrwać, wiem że od jakiegoś czasu miałeś wyjebane na wszystko i na wszystkich. Glicz, to Twój żywioł i wiem, że byś nim napierdalał pół dnia. Czasem i u Ciebie się nerwa pojawiła, gdy ktoś Cie zabijał, ale u Ciebie jednego słowa nie zapomnę: ”zabijanie!”.

TheMaychalPl – Ty kolego to tak mnie zawsze śmieszyłeś, zawsze na SK cichy, a jak coś napisałeś, to ze śmiechem, szacun dla Ciebie za to, że utrzymałeś się w klanie tyle czasu, bo tylko wbijałeś na same SK i logowałeś się na stronie, na samych normach klanowych się utrzymałeś. W Rankingu Aktywności zajmujesz dobre miejsce.

Fox – słyniesz zawsze z tego, że każdy z zarządu lubiał Cie wypierdalać z serwera, za Twoje odpierdalanie na SK, a to zawsze granata puścić w tłum, to z bazooki, zawsze coś zrobić na jaja. Zawsze byłeś na SK za REJSEM lub LOTEM. Jesteś pierwszy w Rankingu Aktywności, Twoja seria SK pod rząd wyniosła 41 SK i pewnie wyniesie 43 SK, jesteś najaktywniejszym członkiem tego klanu, masz swój unikalny charakter. Nawet na koniec klanu sobie GG założyłeś, to wszystko jest niesamowite.

Xenon – podziwiam Cie za twój zapał do VC-MP, napierdalasz gliczem, jak pojebany, wszystko w jednym palcu. Wygrałeś Stubby League ’16 i jako członek =DS= pokazałeś wszystkim, że jesteś najlepszy, wielki szacun. Wiele razy mi pomogłeś jak tego potrzebowałem, zawsze mi odpisałeś na GG. Na klanówce z [TLB], bardzo dobrze się spisałeś. Działasz w grupie LU-DM, co jest dużym plusem dla klanu.

Szachu – przyjmowałem Cie osobiście do dywizji LU, potem VC-MP i SA-MP, pomagałeś przy serwerze SA-MP, też zawsze na luzie, nigdy nie odpierdalałeś, no chyba że czasem coś drobnego. Można było z Tobą normalnie pogadać na GG o wszystkim i o niczym.

Ermaccer – Twoje lagowanie czasem wkurwiało nie jednego, to Cie wypierdalało że nie pograłeś, zawsze dobre chęci były, w sumie pojawiłeś się znikąd w klanie. Problemów z Tobą nigdy nie było. Zmień se tego neta w końcu.

JazureX – pojawiłeś się w klanie za namową Cementa, pare razy groziło Ci wywalenie, problemów nigdy nie stwarzałeś. Norme ledwo wyrabiałeś, ale liczyła się zawsze choć odrobina dobrej woli.

Drodzy Państwo, już na sam koniec tego newsa chciałbym napisać swoje własne odczucia, zadowolenia. Wiem, że idealny nie jestem, bo nikt nie jest idealny, czasem się może i wkurwiałem nie potrzebnie, czasem może coś komuś zrobiłem nie tak, czasem coś może powiedziałem, ale takie coś to się zdarza w życiu. Zamknięcie klanu, gdzie decyzje podjąłem już we wrześniu, zostało spowodowane tym, że ja też już swoje zrobiłem w tych multiplayerach. Nie mam zbytnio czasu, mam swoje prywatne życie, czego nie mogę powiedzieć o tym, że i latka lecą. Właśnie w styczniu będzie 10 lat, jak zaczynałem kariere w VC-MP. Zaczynałem jako NIKT, grałem sobie, zaczynałem jako uczeń, potem jako klanowicz, potem piąłem się w górę, jako VCL i CL w różnych klanach. Właśnie teraz nadeszła chwila by to wszystko zakończyć w ładnym stylu i cieszy mnie fakt, że kończe też kariere po 10 latach, w tym 7 lat intensywnej gry, które wyliczyłem. Trudno to przyznać, ale mój czas w tym wszystkim już minął, z siebie już nic nie wykrzesam, straciłem zapał, ale cieszy mnie fakt taki, że dużo osiągnąłem poprzez inne klany i doszedłem do takiego etapu tworząc swój klan i na nim, własnym klanie wszystko się zakończy. Chciałbym wszystkim podziękować za wszystko, a w szczególności dziękuje eXe^ i Genesisowi za wielki wkład na rzecz klanu, bo to właśnie oni w ten klan włożyli więcej energii, pracy, niż Ja. Ja starałem się, jak mogłem, bardziej kontrolowałem wszystko, niż robiłem coś, ale w sumie taka umowa była na początku, gdy reaktywowałem ten klan z eXe^ i Rww(dzięki za szablon na strone xD). Chciałbym też przeprosić, jeśli komuś coś zrobiłem, powiedziałem itd. Już dziś z podniesioną głową mogę powiedzieć, że kończe karierę jako weteran tego multi(VC-MP), jako ktoś, co dużo zrobił wcześniej dla innych klanów. Gdy reaktywowaliśmy ten klan, ja osobiście nie spodziewałem się, że uda się tak ten klan poprowadzić, wprowadzając coś nowego, że aż tyle osiągniemy, jak na te trudne czasy. Można śmiało stwierdzić, że ten okres 2 lat był wspaniały, wszelkie inicjatywy w klanie, klanówki. Łączny okres działalności klanu to 3 lata, przez te 3 lata zrobiliśmy dużo więcej, niż np. MORO przez okres załóżmy 5 lat. Było w tym klanie, pare osób, co pamięta czasy 2009-2010, gdzie aż dzieliłem ludzi na grupy, bo nie szło treningów prowadzić, bo w okresie 2015-2017, nie trenowaliśmy, tylko spotykaliśmy się co miesiąc na serwerze, by wspólnie pograć, zabawić się i się to nam udało. Poprzez dywizje LU, której domagał się eXe^, klan umocnił się w siłę i to właśnie z tej dywizji pojawiło się dużo osób, klan dużo na tym zyskał, tak samo jak Genesis domagał się dywizji SA-MP. To mnie też bardzo cieszyło, że klan posiada aż trzy dywizje i to w trylogii 3D. Kontaktu nie stracimy, zawsze po zamknięciu klanu możemy pogadać na GG, powspominać o klanie, ale też pogadać o swoich prywatnych sprawach, czy problemach. Z dniem dzisiejszym dodałem ostatnią aktualizację historii klanu, w której uwzględniłem podsumowanie Grudnia, po planowanych SK, zostaną dodane ostatnie fotki do galerii klanowej. Dziękuję grupie LU-DM(Rww, Piterusowi i innym) za użyczanie serwerów na Spotkania Klanowe, nigdy problemu z tym nie było, zawsze szło się dogadać z Wami, dzięki ogólnie za wszystko. Dziękuję też byłym członkom tego klanu, byłym VCL(Kuniowi, Vandiemu), za wszystko co wnieśli, bo każdy swoją osobą coś wniósł do klanu w większym lub mniejszym stopniu. W naszym klanie pojawiło się nawet trzech obcokrajowców z krajów(Bułgarii, Litwy, Egiptu), którzy nie zagrzali długo miejsca u nas. I już naprawdę na koniec chcę powiedzieć, że cieszę się bardzo, że tak dużo osiągnęliśmy, bardzo się cieszę z tego, że kończymy w ładnym stylu to wszystko. Zapraszam więc wszystkich członków klanu =DS= oraz gości na SK w SA-MP i na SK pożegnalne w VC-MP, pogramy po raz ostatni, panowie zabawmy się ten ostatni raz !!!

PS. Życzę wszystkim szczęścia, pomyślności oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym nowym roku 2017. Chcę jeszcze tutaj dodać, że 7 stycznia odbędzie się event organizowany przez Rww na LU, więcej informacji znajdziecie tutaj: KLIK!

Pozdrawiam, Główny Clan Leader Klanu Desert Storm =DS= w VC-MP i SA-MP, Larry

Podsumowanie listopada, czyli: plany na grudzień, zagrożenia, filmiki oraz... KLANÓWKA?
Dodane przez Cement dnia November 30 2016 21:08:20
Klan
'hello''hello''hello''hello''hello''hello''hello''hello''hello''hello''hello'

Witam Was kochani w ten dzisiejszy, środowy wieczór będący również ostatnim wieczorem listopada w tym roku. Mam nadzieję, że dobrze się bawicie. Przechodząc do podsumowania: W końcu, po wielu dniach oczekiwań wreszcie spadł śnieg (przynajmniej u mnie). Trochę go nasypało, lecz raczej nie ma co liczyć, że utrzyma się do jutra. W zeszłą niedzielę tj. 27.11 rozpoczął się adwent - w tym roku nastąpił on dosyć wcześnie. Z ważniejszych wiadomości można również napomnieć, że wielkimi krokami zbliżają się już do nas Święta. Ale zaraz, zaraz... czy to nie miało być podsumowanie wydarzeń klanowych? No tak.

'lol3'Kończąc te żarty pragnę przejść do sedna, czyli do podsumowania listopada bieżącego, kończącego się pomału roku (2016, jakby ktoś jeszcze nie zauważył), oczywiście od strony klanu. Pewnie chcielibyście wiedzieć gdzie i kiedy spotkamy się w grze? W takim razie od tego rozpocznę i wszem, i wobec, i każdego z osobna informuję, że Spotkanie Klanowe #18 w VC:MP odbędzie się 11 grudnia na Polskim Serwerze LCS-DM o godzinie 20:00 i zostanie ono poprowadzone przez moją skromną osobę. Chciałbym tutaj od razu dodać, że po pierwszym wbiciu na ten serwer wymagane jest pobranie ok. 40MB (10 minut pobierania przy stabilnym łączu). Również w tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować właścicielom - Piterusowi oraz rww za udostępnienie serwera na czas spotkania. Natomiast oznaczone numerem 15. - Spotkanie Klanowe w dywizji SA:MP odbędzie się 18 grudnia na naszym klanowym serwerze również o 20:00 pod przewodnictwem Larrego. To by było na tyle w kwestii Spotkań, szczegółowe informacje na ich temat zostaną niebawem opublikowane w panelu z wydarzeniami.


W tej części artykułu przejdę do rzeczy trochę mniej miłej, czyli standardowo do zagrożenia niektórych klanowiczy na zbliżający się miesiąc. Takimi osobami są:

- HARDKOR: Nie pojawił się na Spotkaniu Klanowym w swojej dywizji (VC:MP). Powodem tego są jak sam wspomniał problemy systemowe (pozdrawiamy Windows 10). Przed wywaleniem uratowało go, że kiedyś tam pograł coś tam na LCS-DM, ale w grudniu musi na siebie mocno uważać, jeśli dalej chce być częścią tego klanu.

- JazureX: Sprawa niezbyt mocno skomplikowana. Należy on do jednej dywizji (SA:MP) i nie pojawił się on na Spotkaniu Klanowym w tym multiplayerze (samo SK również się nie odbyło o czym jednak nieco niżej).Teraz co nieco o filmikach klanowych udostępnionych na specjalnej stronie widocznej w panelu Nawigacji. Sprawa dość znana - od jakiegoś czasu usuwaną są wszystkie filmiki na YouTube związane z polską, a ostatnio nawet światową sceną VC:MP (dla chętnych - KLIK!). Ten sam los spotkał niestety również filmiki =DS=. Nie martwcie się jednak - wideły (yyy...) nie przepadły. Zostały one wgrane na serwis Dailymotion i są już dostępne na stronie.


Co dalej, co dalej, mmm... ach, tak. Jak już wspomniałem na początku, 27 listopada rozpoczął się czas adwentu. W tym dniu odbyć się miało jeszcze jedno ważne wydarzenie, a mianowicie Spotkanie Klanowe #14 w SA:MP. Jak już wspomniałem wyżej nie odbyło się ono z powodu niskiej frekwencji. Tu po części leży nasza wina (zarządu) za przełożenie daty Spotkania. Nie wszystkim jednak nie udało się podołać temu zadaniu (wbiciu) i z tego tytułu chciałbym wyróżnić osoby takie jak: ermaccer, Fox. oraz TheMaychalPL. Chociaż jak już wiele razy wspomniałem SK oficjalnie się nie odbyło, dobrze się bawiliśmy na serwerze i czas zleciał nam naprawdę miło. Piąteczka, panowie! :)Jeżeli ten news byłby kolejnym, przeciętnym podsumowaniem danego miesiąca, byłby to już koniec i w tym właśnie miejscu musiałbym się już żegnać, jednak tak nie jest. Wszystko za sprawą jednego potężnego słowa:"To już rok bez żadnej klanówki..." ~eXe^, 02.08.2016r.


Całkiem niedawno nasz były członek klanu - Waluta założył swój własny klan: The Lost Brotherhoods. W mgnieniu oka pojawiła się oferta klanówki tego właśnie klanu z =DS=. Oficjalna data tego wydarzenia to 9 grudnia. Odbędzie się ona na Polskim Serwerze VC-DM. W naszych szeregach wystąpią: Xenon, Cement & Larry, a zmierzą się oni z Walutą, Seedem1212 oraz Sweetem. Na klanówce dozwolony będzie wstęp kibicom (UWAGA! kibicom =/= kibolom). A oto szczegółowa specyfikacja zawodów:

- Broń: Stubby
- Tryb gry: 3 vs. 3
- Styl gry: dowolny

Powodzenia dla klanu [TLB] kieruje całe Desert Storm. Niech wygra najlepszy! 'lol'To by było na tyle. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru! Podpisano: Cement.

'hello'

Strona 1 z 21 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
TOP3

TOP3: Turnieje Klanowe

Stubby League
1. Piterus
2. Szajkk
3. Larry


Maraton #3
1. RwwpL
2. Piterus
3. JarząbPL


Shotgun League
1. Larry
2. HARDKOR
3. Waluta


Maraton #4
1. Fox.
2. TheMaychalPl
3. Patjx


Three Weapons League
1. Fox.
2. eXe^
3. Bezix


SA Rally 2015
1. eXe^
2. Szachu
3. Bezix


DS Stubby Challenge
1. Touch
2. Xenon
3. Larry


SA Rally 2016
1. eXe^
2. Ramona
3. Cement


Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Piterus
DATA: 01/07/2022 20:49
W razie ktoś coś by szukał i wgl to zapraszam w pierwszej kolejności na di
scord
.

~Domin
DATA: 29/05/2022 01:35
Witam haha ;D może jakaś reaktywacja ;D

*eXe^
DATA: 12/08/2021 19:25
Żyje i mam się dobrze jak by co 'hello'

*Larry
DATA: 24/10/2020 22:01
'hello'

*eXe^
DATA: 27/06/2020 21:17
Brooks Was Here.
27.06.2020

*Larry
DATA: 15/03/2020 20:20
Witam strona przeniesiona, myślę że wszystko git ogarnąłem, dodałem link do Discorda grupy LU-DM, zachęcam do odwiedzenia, jest tam dużo znajomych ludzi. :)

*TheMaychalPl
DATA: 04/12/2019 00:12
Taktyczna wiadomość dla statystyk ;D

*Larry
DATA: 24/10/2019 20:20
Dziś mija 10 lat jak zostało założone DS, kto ma konto na Discordzie grupy LU-DM, to tam właśnie został założony specjalny kanał na te okazję. Pozdrawiam!

*Cement
DATA: 04/07/2019 21:17
To było dobre

*Larry
DATA: 20/04/2019 21:27
Galeria została naprawiona i tak przy okazji Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych! :)

Reklama

Discord LU-DM

LU-DM

=DS= Desert Storm 2017
stat4u

204803 Unikalnych wizyt

Desert Storm Clan Site
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2014 || Theme: by rwwpl