Nawigacja

Strona
Strona główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Kanał DM
Download


Klan
Historia klanu
Ranking Aktywności
Byli członkowie
Galeria klanu
Filmiki =DS=
Klanówki
Baza klanowa

Byli klanowicze


Larry
eXe^
Genesis
Cement
Bezix
HARDKOR
TheMaychalPl
Fox
Xenon
Szachu
ermaccer
Punisher
Czaban
Gieni@
Touch



[2015-2017]

Bastian
KingProloG
Roy_06
MexikanoS
Michcio
Sony
Kokosz
Santon
Luk4s0
Valdo
Szajkk
Scootermod
DanielBG
OrZel
Domin
Waluta
Seed1212
KarnyBanan
Green
Kunio (VCL)
Bania
Pav
Grove1992PL
Jackes10
Marcepan
Glaca
danielius34
RwwpL (VCL)
Adixxon
JarząbPL
Piterus
Vandi (VCL)
Keebot
MichaX
Kameleon
Touch
Ramona
JazureX

[2009-2010]

Ryba_PL
Garo18
Domin (VCL)
Zenti
Alva
Dartam (VCL)
KinG
Blade
Ajax
Poison
Pawlo007
BeatBoXer
Cisek
Kaczy
Vic (VCL)
Sharp (VCL)
Zombek
Chris16
Mejdi
Sebix
Roy_06
GripS
Ven
Kameleon
Luk4s0
RoOFi
PezeT
Scootermod
Psinek
Variatos
Mlody
Bronek
DK_PL
Venio
Vercetti
GOLEM (VCL)
Looozak
SaM
Ziomal
Kokosz
Jagaa
Dayman
2Pac_DMX
Rapike
Gorak
PaczQ (VCL)
Canun
VeTeRaN
Teo
GRAND
WACEK
Santon
Stryder
MexikanoS

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 78
Najnowszy Użytkownik: ~DarkMaster
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
*Bezix
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 857
Bonusy: 0
Kary: 0

2) *Cement (558 pkt.)
3) *Genesis (419 pkt.)
4) *ermaccer (350 pkt.)
5) ~rwwpl (328 pkt.)
6) *HARDKOR (291 pkt.)

Zobacz Temat
=DS= Desert Storm | Desert Storm | Strefa klanu
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Propozycje
*eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 18-08-2015 19:02
Macie jakieś propozycje dotyczące zmian, ulepszeń w klanie? Piszcie śmiało, dyskusja najlepszą drogą do osiągnięcia celu.

@UP: Ma ktoś propozycję na nową ankietę?



Edytowane przez eXe^ dnia 23-08-2015 17:39
45857595 http://lu-dm.y0.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
~Piterus
Użytkownik

Dodane dnia 23-08-2015 18:48
Primera Division zaczyna sezon - dawaj Real vs Barca!


A co do propozycji miałem kiedyś w głowie cały projekt, ale za dużo pisać i nie wiem czy by chętni byli.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
*Larry
Super Administrator

Dodane dnia 23-08-2015 18:59
Wszelkie propozycje proszę przedstawiać, w miarę możliwości zarząd spróbuje je zrealizować. Jesteśmy otwarci na wszelakie pomysły, więc proszę się nie krępować. :)


Szef Wszystkich Szefów
13233450 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
*eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 29-08-2015 09:59
1) Spotkanie Klanowe #7 VC-MP
Kiedyś rozkminiłem, że fajnie by było takie jedno spotkanie rozegrać na wersji 0.3 :). Osobiście chciałby by to spotkanie wrześniowe właśnie było takim powrotem do 'oldschool'u'. Do tego dołożyć można wynik ankiety z którego wyraźnie wynika, że większość woli 0.3, więc chyba raz na jakiś czas warto i tam się spotkać i ponapierdalać się... klasycznie.
Props czy hejt?

2) Opis członków klanu
Nie chodzi mi o opis taki jak był ostatnimi czasy wprowadzony przez Pita na Moro czy chociażby podjebany potem na PS.
Członek sam opisuje swoją przeszłość w VC-MP, czy też LU (innych mp), swoją historię, poprzednie klany, co tam nawyprawiał itp.
Myślę, że sporo osób mogło by napisać fajne teksty z tego, a opisując własne wydarzenia w VC-MP, czy też LU można by ich bliżej poznać.
Potem te opisy wylądowały by w odpowiednim dziale (np: O sobie) ówcześnie wysłane mi np na PW w takiej formie jak mają one zostać dodane.
Dodam, że dawno temu coś podobnego miało AoD, oraz starsza wersja moro (chyba nawet Larry tym zarządzał wtedy :)).
Props czy hejt?

3) Kanał IRC
Jakiś kanalik IRC dla klanu, bądź też dla serwera LU-DM, VC-DM...
Nie wiem czy warto, ale roboty z tym dużo nie ma, a na taką ilość osób może by się znalazło kilku z którymi można by było pogawędzić.
Poza tym można w ten sposób prowadzić dialog z osobami z poza klanu.
Props czy hejt?


45857595 http://lu-dm.y0.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
~Piterus
Użytkownik

Dodane dnia 29-08-2015 10:13
1. Popieram.
2. Popieram (tylko trzeba być przygotowany, że i tak większość nie napisze).

3.Co do Irca - bardziej widziałbym to jako kanał serwerów niż klanu, tyle, że ja nie jestem w tych sprawach szczególnie biegły żeby to zrobić. Zaraz przydałoby się echo i tak dalej... No i oczywiście trzeba zrobić na lunecie.
Edytowane przez Piterus dnia 29-08-2015 10:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
*Genesis
Użytkownik

Dodane dnia 29-08-2015 12:37
1) Brak zdania
2) Props
3) Hejt. TS nie wypalił, nie widzę szansy dla klanu z tym, nie ma tu tyle osób do gawędzenia jak się wydawałoby.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
~Piterus
Użytkownik

Dodane dnia 29-08-2015 13:32
IRC byłby raczej głównie formą reklamy serwera za granicą. TS3 miał to do siebie, że nie wszyscy lubią mówić zamiast pisać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
*eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 29-08-2015 13:41
IRC byłby raczej głównie formą reklamy serwera za granicą. TS3 miał to do siebie, że nie wszyscy lubią mówić zamiast pisać.


Ogólnie uważam, że jeśli dało by radę (jest taka możliwość, ale podobno rww tego nie potrafi) połączyć serwer LU-DM i VC-DM i podpiąć je pod IRC'a to jest to fajna sprawa. Jest wgląd do tego co dzieje się na serwie, dodatkowo możesz prowadzić dyskusję z graczami grającymi na serwie, gdy ty siedzisz sobie na necie i coś np ogarniasz.

2. Popieram (tylko trzeba być przygotowany, że i tak większość nie napisze).


Wziąłem to pod uwagę (norma). Jednak jak już pisałem nie jedna osoba mogłaby napisać coś takiego i z pewnością fajnie by się takie coś czytało. Można by do tego dodać jakieś screeny np z danych etapów gry w VC-MP (głównie o tym MP piszę bo LU nigdy żadnej społeczności nie miało, oraz o VC-MP jako fundamentalnej dywizji).


45857595 http://lu-dm.y0.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
~rwwpl
Użytkownik

Dodane dnia 29-08-2015 14:21
Ogólnie uważam, że jeśli dało by radę (jest taka możliwość, ale podobno rww tego nie potrafi) połączyć serwer LU-DM i VC-DM i podpiąć je pod IRC'a to jest to fajna sprawa. Jest wgląd do tego co dzieje się na serwie, dodatkowo możesz prowadzić dyskusję z graczami grającymi na serwie, gdy ty siedzisz sobie na necie i coś np ogarniasz.


Musiałbym popisać z odpowiednimi osobami, o irc mam taka wiedzę jak Piterus o skryptowaniu.


http://www.lu-dm.eu.org/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
*Larry
Super Administrator

Dodane dnia 29-08-2015 17:28
Jestem jak najbardziej za tymi trzema propozycjami. co do opisu członków, to się zgadza, pomysł był mój i powstał z mojej inicjatywy kiedyś w MORO, w DS w latach 2009-2010 też to było, więc myśle, że można spróbować. Z TS nie wypaliło, tak jak podejrzewałem, choć może z IRC może być lepiej. Ze wszystkim można spróbować, nic na tym nie stracimy i jest na to moja zgoda. Pozdrawiam!


Szef Wszystkich Szefów
13233450 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
~rwwpl
Użytkownik

Dodane dnia 10-09-2015 18:21
I jak, planujecie wprowadzic irc dla klanu?


http://www.lu-dm.eu.org/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
*eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 10-09-2015 18:29
I jak, planujecie wprowadzic irc dla klanu?


Nie, gdyż klanowicze nie wyrażają chęci korzystania z tego, a jak ma go użytkować 3 osoby to nie ma sensu.



45857595 http://lu-dm.y0.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
~rwwpl
Użytkownik

Dodane dnia 12-09-2015 13:22
Uważam, że należy zmienić daty spotkań. Piątek nie jest dobrym dniem. Dlaczego?

Nie wiem jak to u was jest, ja w piątek i sobotę najczęściej wychodzę na dwór, ponieważ w tygodniu po szkole ciężko jest się złapać, tym bardziej że każdy chodzi w innym miejscu Warszawy. Reakcja jest prostą, wychodzę i wracam o 23:00, albo następnego dnia, kiedy już dawno jest po spotkaniu. Wydaje mi się że nie jest to tylko mój problem. Po prostu piątek nie jest dla mnie dniem, do siedzenia na kompie. Proponuje każdy inny dzień niż piątek i sobotę. W tygodniu normalnym trzeba wracać do domu wcześniej, aby się wyspać i wstać o tej 6:30 = obecność wieczorem.



Edytowane przez rwwpl dnia 12-09-2015 13:23
http://www.lu-dm.eu.org/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
*Genesis
Użytkownik

Dodane dnia 12-09-2015 13:32
Z jednej strony tak, z drugiej strony przecież sami klanowicze zadecydowali poprzez ankietę kiedy mają być spotkania. Daty zostały podporządkowane większości głosów.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
*eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 12-09-2015 14:55
@Rww: Mi osobiście też nie pasuje piątek, ale jestem się w stanie dostosować. Niestety nie da się dogodzić każdemu. Gdybyśmy organizowali spotkania względem tego kiedy, komu pasuje to 1 spotkanie klanowe trzeba by było dzielić na 5 dni w tygodniu (...).
Według ankiety z końcówki maja gdzie do wyboru były 2 opcje spotkań klanowych:
1) piątek wieczór,
2) niedziela wieczór.
5 osób opowiedziało się za 1 opcją, jedna z drugą, a kolejnym 5 osobom obie opcje pasowały tak samo.
Niestety ustrój demokratyczny, może kiedyś zrobi się ankietę (Czy jesteś za zmianą dnia spotkań klanowych na niedzielę?) bo kilka miesięcy minęło od tej ostatniej, ale nie liczyłbym na pozytywny wynik w tym wypadku - dla Ciebie.


45857595 http://lu-dm.y0.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
*Fox
Użytkownik

Dodane dnia 12-09-2015 18:10
Mam jedną dość walniętą propozycję:

Spotkania klanowe w GTA SA robić czasem na MTA SA, ponieważ tam jest równie fajna rozrywka (Powodzie, Zombie, Wszystkie zabawy z SAMPa pod ręką, wystarczy kilka kliknięć w panelu admina, Nawet przechodnie są xd)

W razie (Cudem) wzięcia pod uwagę tego pomysłu mogę w wolnej chwili dać pliki serwerowe z wgranymi już skryptami wymienionymi wyżej.
Edytowane przez Fox dnia 12-09-2015 18:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
*eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 12-09-2015 18:20
@Fox: Myślę, że może kiedyś (powtarzam kiedyś) można coś takiego zorganizować. Taka mała odskocznia jak w przypadku VC-MP na zero-trójce. Ale to pewnie dopiero gdzieś około 3-4 spotkania w SA-MP, a już na pewno po turnieju klanowym w tejże dywizji ;D.
Pozdro.


45857595 http://lu-dm.y0.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
~rwwpl
Użytkownik

Dodane dnia 12-09-2015 21:41
eXe^ napisał/a:
@Rww: Mi osobiście też nie pasuje piątek, ale jestem się w stanie dostosować. Niestety nie da się dogodzić każdemu. Gdybyśmy organizowali spotkania względem tego kiedy, komu pasuje to 1 spotkanie klanowe trzeba by było dzielić na 5 dni w tygodniu (...).
Według ankiety z końcówki maja gdzie do wyboru były 2 opcje spotkań klanowych:
1) piątek wieczór,
2) niedziela wieczór.
5 osób opowiedziało się za 1 opcją, jedna z drugą, a kolejnym 5 osobom obie opcje pasowały tak samo.
Niestety ustrój demokratyczny, może kiedyś zrobi się ankietę (Czy jesteś za zmianą dnia spotkań klanowych na niedzielę?) bo kilka miesięcy minęło od tej ostatniej, ale nie liczyłbym na pozytywny wynik w tym wypadku - dla Ciebie.


Skoro tak, to nie wymagajcie odemnie obecności na spotkaniach. Bo często po prostu nie mogę, przecież sobie nie wyczaruje laptopa/komputera w autobusie/na ulicy czy gdziekolwiek po za domem. Z resztą nie proponowałem niedzieli, tylko jakikolwiek inny dzień, byle nie piątek i sobota. To jest tylko taka propozycja odemnie, żeby nie było, że wam np. rozkazuje zmiany. Liczę na tą ankietę ponownie.



Edytowane przez rwwpl dnia 12-09-2015 21:44
http://www.lu-dm.eu.org/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
*Fox
Użytkownik

Dodane dnia 13-09-2015 09:34
W niedziele wieczorem z kolei ja miałbym trudności
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje
*eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 13-09-2015 10:09
W niedziele wieczorem z kolei ja miałbym trudności


Już pisałem o tym, że każdemu nie dogodzi. Na koniec miesiąca na zebraniu zarządu to przedyskutujemy tą kwestię, nad możliwością ankiety (miejcie na uwadze, że jedyne 2 możliwości to piątek i niedziela).
Wtedy to klanowicze wybiorą, a póki co (ten miesiąc) zostaje jak zostaje.


45857595 http://lu-dm.y0.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
TOP3

TOP3: Turnieje Klanowe

Stubby League
1. Piterus
2. Szajkk
3. Larry


Maraton #3
1. RwwpL
2. Piterus
3. JarząbPL


Shotgun League
1. Larry
2. HARDKOR
3. Waluta


Maraton #4
1. Fox.
2. TheMaychalPl
3. Patjx


Three Weapons League
1. Fox.
2. eXe^
3. Bezix


SA Rally 2015
1. eXe^
2. Szachu
3. Bezix


DS Stubby Challenge
1. Touch
2. Xenon
3. Larry


SA Rally 2016
1. eXe^
2. Ramona
3. Cement


Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Piterus
DATA: 01/07/2022 20:49
W razie ktoś coś by szukał i wgl to zapraszam w pierwszej kolejności na di
scord
.

~Domin
DATA: 29/05/2022 01:35
Witam haha ;D może jakaś reaktywacja ;D

*eXe^
DATA: 12/08/2021 19:25
Żyje i mam się dobrze jak by co 'hello'

*Larry
DATA: 24/10/2020 22:01
'hello'

*eXe^
DATA: 27/06/2020 21:17
Brooks Was Here.
27.06.2020

*Larry
DATA: 15/03/2020 20:20
Witam strona przeniesiona, myślę że wszystko git ogarnąłem, dodałem link do Discorda grupy LU-DM, zachęcam do odwiedzenia, jest tam dużo znajomych ludzi. :)

*TheMaychalPl
DATA: 04/12/2019 00:12
Taktyczna wiadomość dla statystyk ;D

*Larry
DATA: 24/10/2019 20:20
Dziś mija 10 lat jak zostało założone DS, kto ma konto na Discordzie grupy LU-DM, to tam właśnie został założony specjalny kanał na te okazję. Pozdrawiam!

*Cement
DATA: 04/07/2019 21:17
To było dobre

*Larry
DATA: 20/04/2019 21:27
Galeria została naprawiona i tak przy okazji Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych! :)

Reklama

Discord LU-DM

LU-DM

=DS= Desert Storm 2017
stat4u

221554 Unikalnych wizyt

Desert Storm Clan Site
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2014 || Theme: by rwwpl