Nawigacja

Strona
Strona główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Kanał DM
Download


Klan
Historia klanu
Ranking Aktywności
Byli członkowie
Galeria klanu
Filmiki =DS=
Klanówki
Baza klanowa

Byli klanowicze


Larry
eXe^
Genesis
Cement
Bezix
HARDKOR
TheMaychalPl
Fox
Xenon
Szachu
ermaccer
Punisher
Czaban
Gieni@
Touch



[2015-2017]

Bastian
KingProloG
Roy_06
MexikanoS
Michcio
Sony
Kokosz
Santon
Luk4s0
Valdo
Szajkk
Scootermod
DanielBG
OrZel
Domin
Waluta
Seed1212
KarnyBanan
Green
Kunio (VCL)
Bania
Pav
Grove1992PL
Jackes10
Marcepan
Glaca
danielius34
RwwpL (VCL)
Adixxon
JarząbPL
Piterus
Vandi (VCL)
Keebot
MichaX
Kameleon
Touch
Ramona
JazureX

[2009-2010]

Ryba_PL
Garo18
Domin (VCL)
Zenti
Alva
Dartam (VCL)
KinG
Blade
Ajax
Poison
Pawlo007
BeatBoXer
Cisek
Kaczy
Vic (VCL)
Sharp (VCL)
Zombek
Chris16
Mejdi
Sebix
Roy_06
GripS
Ven
Kameleon
Luk4s0
RoOFi
PezeT
Scootermod
Psinek
Variatos
Mlody
Bronek
DK_PL
Venio
Vercetti
GOLEM (VCL)
Looozak
SaM
Ziomal
Kokosz
Jagaa
Dayman
2Pac_DMX
Rapike
Gorak
PaczQ (VCL)
Canun
VeTeRaN
Teo
GRAND
WACEK
Santon
Stryder
MexikanoS

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 78
Najnowszy Użytkownik: ~DarkMaster
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
*Bezix
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 857
Bonusy: 0
Kary: 0

2) *Cement (558 pkt.)
3) *Genesis (419 pkt.)
4) *ermaccer (350 pkt.)
5) ~rwwpl (328 pkt.)
6) *HARDKOR (291 pkt.)

Zobacz Temat
=DS= Desert Storm | Desert Storm | Strefa klanu
Autor Buty na kołku
*eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 23-10-2016 23:12


Będę się starał działać wśród swoich do końca moich dni w klanie, które przecież w końcu nadejdą.
No i nadeszły...


Czemu odchodzę?
Nie ma w tym żadnej większej filozofii. Pisałem już kiedyś, że mój czas, który mogę poświęcić na grę, oraz na klan z biegiem coraz bardziej się ogranicza. Dodatkowo nie mam już takiej motywacji do gry i zajmowania się klanem jak jakiś czas temu. Moja motywacja już zmalała praktycznie do zera. Wypaliłem się jako gracz i CL.

Kiedy podąłem decyzję o odejściu?
Już jakiś czas temu. Nie jest to żadna pochopna decyzja spowodowana jakimkolwiek impulsem, bodźcem. Nie jest to też spowodowane odejściem Genesisa, gdyż decyzje podjąłem dużo wcześniej. Jak wspominałem już od dawna moja motywacja, oraz czas miały tendencję spadkową. Wiedziałem, że prędzej czy później nadejdzie czas w którym stwierdzę, że to odpowiedni moment by odejść i tak się stało. Podjąłem decyzję jakiś czas temu i w tym momencie ją realizuję.

Co dalej?
Wszystko pozostaje bez zmian - ja odchodzę a życie toczy się dalej. Klan prawidłowo funkcjonował beze mnie przez długi okres czasu, więc moje odejście nie powinno niczego zmienić.
Jeśli chodzi o mnie to nie planuję żadnych powrotów do gry, na pewno nie na stałe - może kiedyś wbiję zagrać raz na rok. Będę się starał na bierząco w miarę możliwości obserwować sytuację w klanie.


Na koniec, w swoim ostatnim oficjalnym wpisie pragnę podziękować wszystkim osobom, a w szczególności:


* Larremu, za tak długi okres współpracy pomiędzy sobą, za to, że dogadywaliśmy się dobrze, nawet mimo różnic w pewnych kwestiach. Za to, że zawsze można było do Ciebie napisać z jakimś problemem, poradzić się. Wielki szacunek ode mnie, za to, że po tylu latach gry w VCMP (prawie dekada) chciało Ci się bez interesowanie, dla innych współtworzyć razem ze mną i innymi osobami projekt 'Reaktywacja DS'. Zawsze miałeś dobre intencje i podobnie jak ja stawiałeś klan na pierwszym miejscu, dlatego tak nas lubiano (heh).
No i nasza ustawka na najebkę jest ciągle aktualna i mam nadzieję, że czym prędzej ją zrealizujemy ;D.


* Cementowi, przede wszystkim za poczucie humoru. Za Twoje udziwnienia i odpierdalania, które potrafiły dodać weselszych barw grze. Za słuchanie dobrej muzyki, za punche i docinki ;D.
Mimo dużej różnicy wieku na prawdę świetnie mi się z Tobą grało/gadało i przyznaję się - jesteś moim ulubionym klanowiczem. Życzę wytrwałości na stanowisku VCL, bo radzisz sobie na prawdę dobrze, widać ogromną zmianę w Twoim zachowaniu i chęć - chęć zrobienia czegoś bezinteresownie dla klanu. Baw się graniem, ciesz się tym, czerp z tego przyjemność i ciągle zarażaj swoim humorem innych, by ludzie na serwerach nie mieli min jak Polacy w miejskich autobusach o świcie.



* HARDKOROWI, za to, że to równy z Ciebie gość! Z obecnego składu poza Larrym to HARDKORA znam najdłużej. Sporo wspólnie przegranego czasu za moro, przez początki DS, wkurwiania się na LU-DM jak goniłeś każdego by zakończyć jego żywot i walkę o każdą paczkę na VC-DM, aż do dnia dzisiejszego. Za to, że zawsze można było pocisnąć z Tobą bekę, nie spinałeś się o głupoty i zawsze stawałeś za swoimi. Życzę powodzenia w dalszym życiu, klanie, grze i jak najwięcej trupów pochodzenia radzieckiego ;D.


* Bezixowi, za te rozjebane Hotringi na lotnisku Los Santos w eliminacjach SA Rally, które nadawały się na złom :). No i za sprowadzenie do klanu po reaktywacji swojej familii (Touch, Kameleon) którzy trochę czasu z nami ponakurwiali ;D.


* Maychalowi, za wspólną grę na LU-DM w starych czasach, jeszcze przed reaktywacją DS. Za wzorowe odpierdalanie normy poprzez SK, przez tyle miesięcy ;D.


* Foxowi, za możliwość regularnego testowania działania komendy kick, mute, oraz ban i za to, że już więcej nie będę musiał się wkurwiać z powodu Twoich udziwnień (jako prowadzący SK) ;D.


* Xenonowi, za stare czasy i wspólną grę na Polskiej Scenie/moro za czasów CG i późniejsze, już trochę mniej częstsze granie za DS na SK i VC-DM, LU-DM. No i za te wszystkie rozjebane łby przez Ciebie i Twoje M4 na VCMP ;D. Jestem spokojny, Xenon nie wychodzi z formy.


* Szachowi, za poczucie humoru i wprowadzanie wszędzie pozytywnego nastroju ;D. Za wspólne granie dawno temu na LU-DM jeszcze zanim nie przepadłeś na wiele miesięcy ;D. No i za bycie moim największym rywalem w SA Rally, bez Ciebie tam byłoby nudno 'good'.


* ermaccerowi, za to że trzeba było wjebać na Ciebie 500% więcej ammo niż na innych żeby Ci zeszło HP w czasach LU-DM i początkach VC-DM. No ale miało to w TDM przynajmniej plusy jak się grało z ermem, to tak jakby mieć nieśmiertelnego typa w teamie :).


* Ramonie, za to, że dałeś mi wygrać SA Rally 2 'lol3'.


* JazureXowi, za łatwe wygrane na spotkaniach klanowych w SAMP z Tobą w teamie ;D.


* oraz innym, których już z nami nie ma.


Na koniec pragnę raz jeszcze podziękować wszystkim za wspólną grę, jednocześnie życząc wam wszystkim byście czerpali przyjemność z grania i ogólnie - z tego co robicie.
3majcie się mocno, dużo elooo i powodzenia w dalszym życiu 'hello'.



45857595 http://lu-dm.y0.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
TOP3

TOP3: Turnieje Klanowe

Stubby League
1. Piterus
2. Szajkk
3. Larry


Maraton #3
1. RwwpL
2. Piterus
3. JarząbPL


Shotgun League
1. Larry
2. HARDKOR
3. Waluta


Maraton #4
1. Fox.
2. TheMaychalPl
3. Patjx


Three Weapons League
1. Fox.
2. eXe^
3. Bezix


SA Rally 2015
1. eXe^
2. Szachu
3. Bezix


DS Stubby Challenge
1. Touch
2. Xenon
3. Larry


SA Rally 2016
1. eXe^
2. Ramona
3. Cement


Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Piterus
DATA: 01/07/2022 20:49
W razie ktoś coś by szukał i wgl to zapraszam w pierwszej kolejności na di
scord
.

~Domin
DATA: 29/05/2022 01:35
Witam haha ;D może jakaś reaktywacja ;D

*eXe^
DATA: 12/08/2021 19:25
Żyje i mam się dobrze jak by co 'hello'

*Larry
DATA: 24/10/2020 22:01
'hello'

*eXe^
DATA: 27/06/2020 21:17
Brooks Was Here.
27.06.2020

*Larry
DATA: 15/03/2020 20:20
Witam strona przeniesiona, myślę że wszystko git ogarnąłem, dodałem link do Discorda grupy LU-DM, zachęcam do odwiedzenia, jest tam dużo znajomych ludzi. :)

*TheMaychalPl
DATA: 04/12/2019 00:12
Taktyczna wiadomość dla statystyk ;D

*Larry
DATA: 24/10/2019 20:20
Dziś mija 10 lat jak zostało założone DS, kto ma konto na Discordzie grupy LU-DM, to tam właśnie został założony specjalny kanał na te okazję. Pozdrawiam!

*Cement
DATA: 04/07/2019 21:17
To było dobre

*Larry
DATA: 20/04/2019 21:27
Galeria została naprawiona i tak przy okazji Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych! :)

Reklama

Discord LU-DM

LU-DM

=DS= Desert Storm 2017
stat4u

216819 Unikalnych wizyt

Desert Storm Clan Site
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2014 || Theme: by rwwpl