Nawigacja

Strona
Strona główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Kanał DM
Download


Klan
Historia klanu
Ranking Aktywności
Byli członkowie
Galeria klanu
Filmiki =DS=
Klanówki
Baza klanowa

Byli klanowicze


Larry
eXe^
Genesis
Cement
Bezix
HARDKOR
TheMaychalPl
Fox
Xenon
Szachu
ermaccer
Punisher
Czaban
Gieni@
Touch



[2015-2017]

Bastian
KingProloG
Roy_06
MexikanoS
Michcio
Sony
Kokosz
Santon
Luk4s0
Valdo
Szajkk
Scootermod
DanielBG
OrZel
Domin
Waluta
Seed1212
KarnyBanan
Green
Kunio (VCL)
Bania
Pav
Grove1992PL
Jackes10
Marcepan
Glaca
danielius34
RwwpL (VCL)
Adixxon
JarząbPL
Piterus
Vandi (VCL)
Keebot
MichaX
Kameleon
Touch
Ramona
JazureX

[2009-2010]

Ryba_PL
Garo18
Domin (VCL)
Zenti
Alva
Dartam (VCL)
KinG
Blade
Ajax
Poison
Pawlo007
BeatBoXer
Cisek
Kaczy
Vic (VCL)
Sharp (VCL)
Zombek
Chris16
Mejdi
Sebix
Roy_06
GripS
Ven
Kameleon
Luk4s0
RoOFi
PezeT
Scootermod
Psinek
Variatos
Mlody
Bronek
DK_PL
Venio
Vercetti
GOLEM (VCL)
Looozak
SaM
Ziomal
Kokosz
Jagaa
Dayman
2Pac_DMX
Rapike
Gorak
PaczQ (VCL)
Canun
VeTeRaN
Teo
GRAND
WACEK
Santon
Stryder
MexikanoS

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 78
Najnowszy Użytkownik: ~DarkMaster
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
*Bezix
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 857
Bonusy: 0
Kary: 0

2) *Cement (558 pkt.)
3) *Genesis (419 pkt.)
4) *ermaccer (350 pkt.)
5) ~rwwpl (328 pkt.)
6) *HARDKOR (291 pkt.)

Zobacz Temat
=DS= Desert Storm | Desert Storm | Rekrutacja
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
*HARDKOR
Użytkownik

Dodane dnia 20-09-2015 19:55
Ja ogólnie nigdy nic do Twojej osoby nie miałem i zawsze szanowałem, za wytrwałość i spokój. Ta cała sprawa strasznie mnie zaskoczyła, po prostu nigdy bym się nie spodziewał, że możesz takie coś odwalić. Cóż, błędy się zdarzają, wszyscy powinni Ci wybaczyć, bo dla mnie tak naprawdę nic się nie stało. Więc no... powodzenia, myślę że podanie zostanie pozytywnie przyjęte.


43274695 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
*Szachu
Użytkownik

Dodane dnia 20-09-2015 20:21
Nic do Ciebie nie mam , jesteś ogółem spoko gość , ale to co zrobiłeś nie jest zachowaniem VCL'a poważnego klanu . Jeżeli będziesz się angażować w klan , to jestem za przywróceniem Ciebie do klanu , a jak Larry i eXe dadzą ci drugą szanse , to i za przywróceniem Tobie Vice Clan Lidera.
Edytowane przez Szachu dnia 20-09-2015 20:24
51764998 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
~Kunio
Użytkownik

Dodane dnia 20-09-2015 20:49
Szachu napisał/a:
Jeżeli będziesz się angażować w klan , to jestem za przywróceniem Ciebie do klanu , a jak Larry i eXe dadzą ci drugą szanse , to i za przywróceniem Tobie Vice Clan Lidera.


Nie ma możliwości przywrócenia jak VCL, tymbardziej, że jest osoba już wybrana na mojego następcę, więc nie zamierzam się pchać w sztab. Tak z drugiej strony powodzenia dla niego.
28531354 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
~rwwpl
Użytkownik

Dodane dnia 20-09-2015 20:50
Elo


http://www.lu-dm.eu.org/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
*Bezix
Użytkownik

Dodane dnia 20-09-2015 21:43
Być może wcześniej nie grywałem za dużo na serwerze, ale byłem dosyć często na spotkaniach ( pomijając incydenty z grami... ) oraz na forum, to mniej więcej rozumiem co się działo. Tak czy siak, ja też o Tobie niejakie mniemanie, Kunio, I pogadać można było z Tobą na równi, a sama sprawa była nie mniejszym zaskoczeniem niż dla innych klanowiczy. Prawdopodobnie sprawa z VCL była zbyt wielka dla Ciebie, nie każdy przecież może wziąć na siebie odpowiedzialność za cokolwiek, a także wykazać się kreatywnością, w tym przypadku chociażby, na naszych treningach. W sprawę między Tobą a Genem nie wnikam, jako że nie posiadam wiedzy na ten temat i sam zastanawiałem skąd brały się te napięcia, w dodatku sam nie byłem zbyt aktywny na serwerze, więc nie mam pojęcia o Waszych sporach, gdyż działo się to poza moim wzrokiem. Oczywiście widziałbym Cię ponownie w klanie jako zwykłego członka, jako że sam z siebie byłeś całkiem spoko i ogarniętym czlowiekiem. Jestem na tak.
Edytowane przez Bezix dnia 20-09-2015 21:44
8798557 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
~Vandi
Użytkownik

Dodane dnia 21-09-2015 19:07
Cóż ja również do Kunia nic nie miałem i nadal nie mam, i sytuacja z Genesisem mnie mocno zaskoczyła. Jeżeli naprawdę takie sytuacje się nie powtórzą, to jestem za przywróceniem Cię do klanu.
55039996 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
*eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 21-09-2015 22:33
Jak to napisał Szachu:
Jeżeli będziesz się angażować w klan , to jestem za przywróceniem Ciebie do klanu (...)


Popieram wypowiedź Szacha jednocześnie chciałbym wiedzieć co się zmieniło w kwestii nudnych spotkań klanowych?
No bo jakby nie patrzeć to tutaj nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o działania klanu odkąd zostałeś usunięty z klanu (od tego czasu odbyło się 1 Spotkanie Klanowe).

No i nie wiem do końca czy Twoje podejście w stosunku do Genesisa, oraz cała relacja na tej linii zmieniła się w przeciągu tygodnia na tyle (by z Twojej perspektywy) akceptować rolę, którą jakiś czas temu odrzuciłeś 'sad'.

Oczywiście życzę Ci powrotu do klanu, bo wcale nie chciałem by tak się ta sytuacja potoczyła jaki był jej końcowy finał no, ale mimo wszystko chcę wiedzieć więcej na temat w/w 'problemów'.
Czekam na także na wypowiedź Genesisa i jego ocenę sytuacji.
Pozdro, 'good' luck =).


45857595 http://lu-dm.y0.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
~JarzabPL
Użytkownik

Dodane dnia 21-09-2015 23:46
Ja też nic do ciebie nie mam chodź na początku też były między nami zgrzyty sam dobrze o tym wiesz.Ale zgodzę się z eXe że przez jeden tydzień nic w klanie się nie zmieniło ani ty przez jeden tydzień się nie zmieniłeś.Chodź to czy się nie zmieniłeś wyjdzie w praniu.

Prócz tego spory na linii ty i Genesis.Nie wiem czy przez ten jeden tydzień coś się zmieniło w tej kwestii.Jeśli nie najpierw by załagodził ten problem.Bo Genesisa będąc w klanie nie będziesz mógł unikać.Chyba że zaczniesz robić to samo co ostatnio czyli olejesz spotkania.

Ale mimo wszystko jestem za przywróceniem cię do klanu.W końcu każdy powinien dostać drugą szanse i powinien ją dobrze wykorzystać .Od mnie to chyba tyle.
Edytowane przez JarzabPL dnia 21-09-2015 23:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
*Larry
Super Administrator

Dodane dnia 22-09-2015 21:04
Tak czytam wypowiedzi powyższych osób i muszę się zgodzić z nimi. Wątpie, że przez ten tydzień zmieniłeś stosunek do Spotkań Klanowych, które unikałeś bo były nudne oraz stosunek do Genesisa, którego pewnie do tej pory nie lubisz. Moim zdaniem trzeba było myśleć wcześniej, teraz nie myśl, że się ktoś będzie litował, bo każdy będzie pamiętał tą sytuację, którą można było rozwiązać w inny sposób, ale pojebałeś sprawę. Osobiście też do Ciebie nic nie mam, bo wiele razy mi pomogłeś i jakoś obaj działaliśmy przez pewien okres czasu. Na Vice Clan Leadera Cię na pewno nie przywrócę, bo już jest Twój następca, którego nominacja nastąpi 1 października i VCL powinienem dawać przykład innym właśnie swoim zachowaniem. Podejrzewam, że Genesisa będziesz unikał na tyle, by się z nim nie widzieć oraz na Spotkania będziesz wbijał na przymus, a tu nie o to chodzi. Takie są moje przypuszczenia i zdanie. Temat zostawiam dalej, aby każdy kto może żeby się wypowiedział się w tej sprawie. Oficjalna decyzja czy zostaniesz przyjęty, czy też nie, zostanie ogłoszona przeze mnie 1 października. Tymczasem czekam na kolejne wypowiedzi.


Szef Wszystkich Szefów

Edytowane przez Larry dnia 22-09-2015 21:05
13233450 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
*Genesis
Użytkownik

Dodane dnia 22-09-2015 23:18
Z oczywistych względów waham się co napisać w tym poście. Wyrażam nadzieję, że rozumiesz moje zachowanie po opublikowanych wypowiedziach na mój temat. Nie pozwolę sobie, aby ktoś młodszy wskakiwał mi na głowę. Nikt nie każe nam się lubić mimo, iż mielibyśmy tworzyć wspólnotę.

Ponieważ moja funkcja w dywizji LU z biegiem czasu zmniejsza się, natomiast powiększa wraz z rozwojem SA-MP jestem zdania, że nie będziemy wkraczać sobie w drogi, o ile nie usłyszę oznaku prowokacji. Jeśli go tylko zobaczę, zgłaszam to do CLs. Sam zaś, skoro prosiłem o rozmowę i proponowałem zgodę gwarantuję, że prowokacji z mojej strony nie usłyszysz.

Podtrzymuję jednocześnie decyzję w sprawie dywizji SA-MP, dopóki ja nią kieruję i sytuacja między nami się nie poprawi, nie ma sensu, byśmy wchodzili sobie w drogi.

Wobec powszechnej zgody co do powrotu pozostawiam decyzję Larry'emu i eXe^, nie widzę powodu, dla którego miałbym robić problemy :)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
*HARDKOR
Użytkownik

Dodane dnia 23-09-2015 15:33
Genesis, świetna postawa, brawoo!


43274695 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
~rwwpl
Użytkownik

Dodane dnia 23-09-2015 17:11
Kto mądry skasował podanie Kunia?


http://www.lu-dm.eu.org/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
~Vandi
Użytkownik

Dodane dnia 23-09-2015 19:18
Przyłączam się do pytania.
55039996 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
*Genesis
Użytkownik

Dodane dnia 23-09-2015 19:21
Prawo na forum do kasowania cudzych postów mają tylko eXe^ i Larry, ponadto, oczywiście, każdy może usuwać swoje posty dowolnie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
*Larry
Super Administrator

Dodane dnia 23-09-2015 20:05
Ja nic nie usuwałem, pewnie sam usunął, ale pewnie się nie przyzna tak nawiasem mówiąc. Tak czy siak czekam na wypowiedzi następnych osób.


Szef Wszystkich Szefów
13233450 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
~JarzabPL
Użytkownik

Dodane dnia 23-09-2015 20:52
Ale jak sam usnął to chyba znaczy że nie chce wrócić.Albo ja mam zły tok myślenia.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
*HARDKOR
Użytkownik

Dodane dnia 23-09-2015 21:09
Rozmawiałem z Kuniem na ten temat i powiedział, że na pewno nic celowo nie usuwał. Jednak dodał, że przeglądając swój post na telefonie mógł przypadkowo coś kliknąć. Raczej wątpię, że nie chciałby do nas wrócić..


43274695 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
~JarzabPL
Użytkownik

Dodane dnia 23-09-2015 21:13
Ludzie są zmienni.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
*Bezix
Użytkownik

Dodane dnia 24-09-2015 07:41
Trochę "z góry" te założenia. Każdy może się pomylić czasem, ale co zrobisz? Nic. Stało się. Wątpię, żeby nagle Kunio zrezygnował, bo jak dla mnie to trochę poważniejsza sprawa.
8798557 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Inne podanie, czyli przeprosiny, syn marnotrawny, stracone szanse itp.
*eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 24-09-2015 14:59
Nie ma co gdybać nad tym. Nie ma postu Kunia, ale każdy wie o co chodzi. Jeżeli sam Kunio ciągle jest zainteresowany dołączeniem do klanu to pozostaje mu czekać na 1 października na ostateczną decyzję, a do tego czasu ktoś może jeszcze dopisze coś od siebie.


45857595 http://lu-dm.y0.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
TOP3

TOP3: Turnieje Klanowe

Stubby League
1. Piterus
2. Szajkk
3. Larry


Maraton #3
1. RwwpL
2. Piterus
3. JarząbPL


Shotgun League
1. Larry
2. HARDKOR
3. Waluta


Maraton #4
1. Fox.
2. TheMaychalPl
3. Patjx


Three Weapons League
1. Fox.
2. eXe^
3. Bezix


SA Rally 2015
1. eXe^
2. Szachu
3. Bezix


DS Stubby Challenge
1. Touch
2. Xenon
3. Larry


SA Rally 2016
1. eXe^
2. Ramona
3. Cement


Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Piterus
DATA: 01/07/2022 20:49
W razie ktoś coś by szukał i wgl to zapraszam w pierwszej kolejności na di
scord
.

~Domin
DATA: 29/05/2022 01:35
Witam haha ;D może jakaś reaktywacja ;D

*eXe^
DATA: 12/08/2021 19:25
Żyje i mam się dobrze jak by co 'hello'

*Larry
DATA: 24/10/2020 22:01
'hello'

*eXe^
DATA: 27/06/2020 21:17
Brooks Was Here.
27.06.2020

*Larry
DATA: 15/03/2020 20:20
Witam strona przeniesiona, myślę że wszystko git ogarnąłem, dodałem link do Discorda grupy LU-DM, zachęcam do odwiedzenia, jest tam dużo znajomych ludzi. :)

*TheMaychalPl
DATA: 04/12/2019 00:12
Taktyczna wiadomość dla statystyk ;D

*Larry
DATA: 24/10/2019 20:20
Dziś mija 10 lat jak zostało założone DS, kto ma konto na Discordzie grupy LU-DM, to tam właśnie został założony specjalny kanał na te okazję. Pozdrawiam!

*Cement
DATA: 04/07/2019 21:17
To było dobre

*Larry
DATA: 20/04/2019 21:27
Galeria została naprawiona i tak przy okazji Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych! :)

Reklama

Discord LU-DM

LU-DM

=DS= Desert Storm 2017
stat4u

221589 Unikalnych wizyt

Desert Storm Clan Site
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2014 || Theme: by rwwpl