Nawigacja

Strona
Strona główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Kanał DM
Download


Klan
Historia klanu
Ranking Aktywności
Byli członkowie
Galeria klanu
Filmiki =DS=
Klanówki
Baza klanowa

Byli klanowicze


Larry
eXe^
Genesis
Cement
Bezix
HARDKOR
TheMaychalPl
Fox
Xenon
Szachu
ermaccer
Punisher
Czaban
Gieni@
Touch



[2015-2017]

Bastian
KingProloG
Roy_06
MexikanoS
Michcio
Sony
Kokosz
Santon
Luk4s0
Valdo
Szajkk
Scootermod
DanielBG
OrZel
Domin
Waluta
Seed1212
KarnyBanan
Green
Kunio (VCL)
Bania
Pav
Grove1992PL
Jackes10
Marcepan
Glaca
danielius34
RwwpL (VCL)
Adixxon
JarząbPL
Piterus
Vandi (VCL)
Keebot
MichaX
Kameleon
Touch
Ramona
JazureX

[2009-2010]

Ryba_PL
Garo18
Domin (VCL)
Zenti
Alva
Dartam (VCL)
KinG
Blade
Ajax
Poison
Pawlo007
BeatBoXer
Cisek
Kaczy
Vic (VCL)
Sharp (VCL)
Zombek
Chris16
Mejdi
Sebix
Roy_06
GripS
Ven
Kameleon
Luk4s0
RoOFi
PezeT
Scootermod
Psinek
Variatos
Mlody
Bronek
DK_PL
Venio
Vercetti
GOLEM (VCL)
Looozak
SaM
Ziomal
Kokosz
Jagaa
Dayman
2Pac_DMX
Rapike
Gorak
PaczQ (VCL)
Canun
VeTeRaN
Teo
GRAND
WACEK
Santon
Stryder
MexikanoS

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 78
Najnowszy Użytkownik: ~DarkMaster
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
*Bezix
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 857
Bonusy: 0
Kary: 0

2) *Cement (558 pkt.)
3) *Genesis (419 pkt.)
4) *ermaccer (350 pkt.)
5) ~rwwpl (328 pkt.)
6) *HARDKOR (291 pkt.)

Zobacz Temat
=DS= Desert Storm | Inne | Hyde Park
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Autor RE: Pogadajmy!
~JarzabPL
Użytkownik

Dodane dnia 16-03-2016 17:13
Z popularnych portali aukcyjnyc Allegro and OLX a skad indziej. No i niby są jeszcze jakieś targi rupieci ale nie wiem czy tam się da coś upolować. Może jest przerobiona więc możesz pobierać jeśli jest.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*Cement
Użytkownik

Dodane dnia 16-03-2016 17:14
Jarząbka i jego konsoli z Windowsem i tak nikt nie pobije xD


53559351 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*ermaccer
Użytkownik

Dodane dnia 17-03-2016 19:12
Temat (bo nikomu nie chce się ruszyć dupy i coś wymyśleć)
Co lubicie jeść? ;D


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 17-03-2016 19:53
Chyba łatwiej by było napisać czego nie lubię jeść...

Na pewno w topce ulubionych potraw pierogi ruskie, filecik w każdej postaci, placki ziemniaczane.
Jeśli chodzi o zupy z pewnością barszcz z uszkami (z własnymi grzybami rzecz jasna ;D), ogórkowa, wszelakie zupy owocowe (jagodowa <3).
No i standardowo jeśli chodzi o fast-foody tutaj najlepszą opcją jest chyba porządny kebrix i pizzałka.


45857595 http://lu-dm.y0.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*Cement
Użytkownik

Dodane dnia 17-03-2016 20:23
Oooo! eXe^ lubi placki ;D.

Cóż... Moje kubełki smakowe najlepiej uszczęśliwia m.in. Kasza z gulaszem, to mój największy faworyt. Oprócz tego dobry ryż czy spagetti też warto czasem wszamać. Zupy - praktycznie każda, wyjątek stanowi rybna i grzybowa. W niedziele na obiad standardowo ziemniaki, kurczak i jakaś mizeria. W kwestii fast-food'ów to samo co u eXe^: pizza, kebab + jakieś frytki.
Najlepszą przekąską są zaś... Korniszony! (bardzo często do kaszy i gulaszu). Pewnie niejeden Okrasa/Amaro by się powiesił czytając ten post, ale jbmnt, każdy ma swój własny gust smakowy, pozdro!


53559351 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*Bezix
Użytkownik

Dodane dnia 18-03-2016 09:59
Ja tam lubię czasem korniszony zjeść jako dodatek do ziemniaków i kotletów, pulpetów czy gulaszu.

Co do moich ulubionych dań, to kotlety schabowe/jajka sadzone z ziemniakami ( i jeszcze z koprem! ), rosół z grubym makaronem, barszcz czerwony z uszkami lub pierogami ( z mięsem, bo grzybów nie lubię ), frytki, gotowana fasola szparagowa ze śmietaną, pierogi ruskie, zupa szczawiowa ( z młodymi ziemniakami - mniam! ). Czasem też dochodzą placki ziemniaczane.
No i mój top 1: żurek z ( oprócz ziemniaków ) białą kiełbasą i sporą ilością kawałków jajek, z dodatkiem chrzanu. Moja mama dobrze wie jak uwielbiam tę zupę. ;D
8798557 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*Cement
Użytkownik

Dodane dnia 23-03-2016 17:41
TEMAT: Jaka była wasza największa średnia w szkole na koniec roku?


53559351 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*Larry
Super Administrator

Dodane dnia 23-03-2016 18:19
Na koniec technikum miałem 3.8, w sumie to cyrki, że taką średnią miałem, bo zawsze trzymałem się w okolicach 3 xD


Szef Wszystkich Szefów
13233450 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*Bezix
Użytkownik

Dodane dnia 24-03-2016 09:08
Ja miałem kiedyś 4.37, później zbytnio się leniwiłem i miałem zawsze około 3.
8798557 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*Genesis
Użytkownik

Dodane dnia 24-03-2016 11:10
Nie licząc lat podstawówki to w 3 gimnazjum 4.87, taką średnią co prawda udało mi się wykręcić jeszcze raz w 3 klasie technikum ~4.83, bądź co bądź z paskiem. Teraz nie będzie tak kolorowo, ale ważniejsza jest matura
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
~Vandi
Użytkownik

Dodane dnia 24-03-2016 18:13
W 5 klasie miałem bodajże 5.3 teraz sie trzymam około 3.5
55039996 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*Bezix
Użytkownik

Dodane dnia 01-04-2016 13:39
Coś ucichło tutaj trochę, więc rzucę temat:
Jaką grę ostatnio przechodziliście?

W moim przypadku to był Gothic 2, bo mój laptop słabo daje sobie radę z większością gier. ;D
8798557 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*ermaccer
Użytkownik

Dodane dnia 06-04-2016 16:43
U mnie to Kirby jakiś ;D


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 07-04-2016 19:31
Jaką grę ostatnio przechodziliście?


NFS Undercover. Jeśli by porównać ją do innych NFS - chujnia. Jeśli by porównać do innych gier wyścigowych - not bad.
Obecnie jestem też na finiszu Call of Duty 2 (przechodzę 1 raz).



45857595 http://lu-dm.y0.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*Cement
Użytkownik

Dodane dnia 07-04-2016 19:46
Ostatnio przeszedłem Pasjansa Pająka na 4 kolorach. 'hurra' Jestem z siebie dumny, bo pierwszy raz mi się go udało wygrać na tym poziomie.


53559351 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 16-04-2016 17:52
Temat: Mit z piekielnie trudnymi misjami.
Zarzucam temat dt. GTA, bo myślę, że wiele osób byłoby się w stanie w nim wypowiedzieć.
Jak już kiedyś wspominałem (albo i nie) seria GTA nigdy nie oferowała nam trudnych misji fabularnych.
Na necie krąży wiele opinii, że np najtrudniejszą misją Vice City (bądź jedną z najtrudniejszych) jest 'Dewastator'. Nie wiem skąd się to bierze, bo dla mnie osobiście jest to bardzo łatwa misja i przechodząc Vice City ukończyłem ją za 1 razem. Także wielu moich znajomych grających w GTA VC nigdy nie uważało tej misji za jakąś wyjątkowo skomplikowaną.

Jeżeli chodzi o San Andreas wg opinii największej ilości graczy najtrudniejszą misją jest 'Po złej stronie torów' - serio...
Kolejna misja, która nie wymaga praktycznie w żadnym stopniu wysiłku.

I jak już wspominałem seria GTA nigdy nie oferowała nam trudnych misji fabularnych, jednak w każdym GTA znajdą się misje z którymi mieliśmy większy problem niż z innymi. Dla mnie z pewnością nie są to powyższe misje.
Jeżeli chodzi o Vice City [przechodząc je za pierwszym razem] chyba największy problem sprawiła mi misja druga dla Drukarni, a także misja z wyciągnięciem Cama z kicia (mimo, że teraz nie stanowią one żadnego problemu).

Jeżeli chodzi o San Andreas w przypadku pierwszej próby przejścia gry największe problemy miałem z misją Masz swoje żetony, a chyba przede wszystkim z misją N.O.E..

Jeżeli chodzi o GTA 3 tam przechodząc je za pierwszym razem miałem sporo problemów z niektórymi misjami, jednak najtrudniejsze okazały się misje Espresso-2-Go, oraz Wyrzutnia ziemia-powietrze.

A jakie misje wam sprawiły najwięcej problemu, przy 1-2 próbie przejścia tych serii GTA?




45857595 http://lu-dm.y0.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*Genesis
Użytkownik

Dodane dnia 16-04-2016 18:52
W GTA 3 z pewnością muszę przyznać się do totalnego nieogaru w misji Cios w serce: Akt II. To był jakiś kurwa koszmar, uwierzcie, dopiero znajomy przyszedł któregoś dnia i przeszedł tą misję za mnie. Po tej misji nie miałem większych problemów z pozostałymi. W GTA VC także uważam misję Dewastator za śmiesznie łatwą i próbuję wyobrazić sobie kim są ludzie, którzy jej nie ogarniają. Problemem na pewno była misja z przygotowaniem ekipy do napadu, nie mogłem wygrać wyścigu z kierowcą z napadu, ale muszę podkreślić, że ten problem miałem na PS2. Na PC bez problemu. W GTA SA natomiast "Po złej stronie torów", mów eXe co uważasz, ale dla mnie jest to bardzo trudna misja, bo w istocie Smoke strzela jak ślepy do fagasów w żółtych szelkach. W GTA IV problemem była misja...finalna, ponieważ przechodziłem ją tak jak i całe GTA IV w 15 fps. Po prostu nie mogłem wskoczyć do helikoptera, ponieważ coś mnie spowalniało lub zbyt późno reagowałem ze względu na niską ilość klatek. W GTA V natomiast chyba żadna misja nie sprawiła mi niesłychanej trudności.
Edytowane przez Genesis dnia 16-04-2016 18:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*Cement
Użytkownik

Dodane dnia 16-04-2016 20:02
Genesis napisał/a:
W GTA 3 z pewnością muszę przyznać się do totalnego nieogaru w misji Cios w serce: Akt II. To był jakiś kurwa koszmar, uwierzcie, dopiero znajomy przyszedł któregoś dnia i przeszedł tą misję za mnie.

Na PC zawsze przechodziłem tą misję za pierwszym razem i nie była ona wg. mnie trudna na tej platformie. Inaczej rzecz miała się gdy przechodziłem ją na telefonie. Fatalnie wolne celowanie snajperką pozostawiało wiele do życzenia. Dopiero, gdy opanowałem schemat udało mi się wykonać ją perfekcyjnie. Dokładniej - cały kartel wybiłem przed wejściem 8Ball'a na statek. Mimo w/w problemów zawsze lubiłem tą misję i darzę ją sentymentem, jakby nie patrzeć jedyna misja w III którą robimy razem z czarnoskórym (nie liczę tej dodatkowej gdzie ganiało się z Red Jacks'ami zabijając Dziewiątki kijem baseballowym; zero akcji).

eXe^ napisał/a:
Jeżeli chodzi o GTA 3 tam przechodząc je za pierwszym razem miałem sporo problemów z niektórymi misjami, jednak najtrudniejsze okazały się misje Espresso-2-Go, oraz Wyrzutnia ziemia-powietrze.

Espresso na wynos nie sprawiało mi nigdy problemów, to samo z S.A.M. - nigdy nie czekałem na Dodo, tylko wchodziłem na pas i stamtąd wybuchałem awionetkę.

Jak dla mnie najtrudniejszą misją w GTA III, jeśli chodzi o androidową wersję jest ostatnia: Wymiana, akcja działa się tam natychmiastowo, przez co w samym środku misji czasem nie starczało życia, a strącenie helikoptera bazuką (z jeszcze gorszym celowaniem niż w przypadku snajperki) było wręcz impossible. Grając na PC nie pamiętam, jakobym miał z jakąś misją większe problemy.

W San Andreas jak przechodziłem za pierwszym razem problem sprawiała mi misja Okradanie wuja Sama, do dziś nie wiem, a raczej nie pamiętam co było powodem problemów z tą misją, dziś jest to banalne jak cała gra.

Vice City nie przeszedłem całego, ale Dewastator była bardzo prostą misją, ale jak przeciętnemu Kowalskiemu ciężko popatrzeć do sterowania pod jakie klawisze ma przypisane sterowanie Goblinem to ma kłopoty. Może jak przejdę do końca VC to zaaktualizuję ten post, póki co jestem bodajże w połowie i żadna misja trudna nie była.



Edytowane przez Cement dnia 16-04-2016 20:03
53559351 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*Fox
Użytkownik

Dodane dnia 16-04-2016 20:20
Beton przemówił:
Inaczej rzecz miała się gdy przechodziłem ją na telefonie. Fatalnie wolne celowanie snajperką pozostawiało wiele do życzenia. Dopiero, gdy opanowałem schemat udało mi się wykonać ją perfekcyjnie.


Ja się w końcu wkurwiłem, zamiast iść na dach wyjąłem AK-47 i rozpierdalałem ich idąc razem z 8-Ballem, wypaliło od razu :).
Edytowane przez Fox dnia 16-04-2016 20:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pogadajmy!
*ermaccer
Użytkownik

Dodane dnia 28-04-2016 18:06
Lel, ja to samo co Fox. Tylko że za 1szym razem.



Rzucam!
Łapać: Wolicie gry cyfrowe czy w pudełku?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
TOP3

TOP3: Turnieje Klanowe

Stubby League
1. Piterus
2. Szajkk
3. Larry


Maraton #3
1. RwwpL
2. Piterus
3. JarząbPL


Shotgun League
1. Larry
2. HARDKOR
3. Waluta


Maraton #4
1. Fox.
2. TheMaychalPl
3. Patjx


Three Weapons League
1. Fox.
2. eXe^
3. Bezix


SA Rally 2015
1. eXe^
2. Szachu
3. Bezix


DS Stubby Challenge
1. Touch
2. Xenon
3. Larry


SA Rally 2016
1. eXe^
2. Ramona
3. Cement


Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Piterus
DATA: 01/07/2022 20:49
W razie ktoś coś by szukał i wgl to zapraszam w pierwszej kolejności na di
scord
.

~Domin
DATA: 29/05/2022 01:35
Witam haha ;D może jakaś reaktywacja ;D

*eXe^
DATA: 12/08/2021 19:25
Żyje i mam się dobrze jak by co 'hello'

*Larry
DATA: 24/10/2020 22:01
'hello'

*eXe^
DATA: 27/06/2020 21:17
Brooks Was Here.
27.06.2020

*Larry
DATA: 15/03/2020 20:20
Witam strona przeniesiona, myślę że wszystko git ogarnąłem, dodałem link do Discorda grupy LU-DM, zachęcam do odwiedzenia, jest tam dużo znajomych ludzi. :)

*TheMaychalPl
DATA: 04/12/2019 00:12
Taktyczna wiadomość dla statystyk ;D

*Larry
DATA: 24/10/2019 20:20
Dziś mija 10 lat jak zostało założone DS, kto ma konto na Discordzie grupy LU-DM, to tam właśnie został założony specjalny kanał na te okazję. Pozdrawiam!

*Cement
DATA: 04/07/2019 21:17
To było dobre

*Larry
DATA: 20/04/2019 21:27
Galeria została naprawiona i tak przy okazji Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych! :)

Reklama

Discord LU-DM

LU-DM

=DS= Desert Storm 2017
stat4u

220598 Unikalnych wizyt

Desert Storm Clan Site
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2014 || Theme: by rwwpl